Poland
  • DARMOWA WYSYŁKA 7-15 DNI - BEZPŁATNE ZWROTY

Polityka prywatności

Niniejsza Polityka Prywatności wyjaśnia w sposób ogólny, w jaki sposób chronimy prywatność Twoich danych osobowych. Będzie ono dotyczyło wszelkich informacji osobistych podanych nam podczas rejestracji w nas.
Jakie informacje zbieramy?
Typy danych osobowych, które zbieramy od Ciebie zależy od okoliczności gromadzenia danych i od rodzaju usługi, o którą nas Państwo zażądają. Na przykład, jeśli chcesz zakupić produkt z tej witryny, możemy zebrać takie szczegóły jak imię i nazwisko, adres e-mail, adres wysyłki, adres rozliczeniowy i inne informacje istotne dla zakupu.
Zgodnie z prawem, aby uzyskać zgodę na gromadzenie "poufnych informacji", przyjmiemy, że wyraziła zgodę na zebranie wszystkich informacji, które przekazałeś nam do wykorzystania zgodnie z niniejszą Polityką, chyba że poinformujesz nas w przeciwnym razie.
Jak zbieramy informacje
Możemy zbierać informacje osobiste o Tobie podczas odwiedzania naszej witryny, kiedy zajmujesz się nas przez nasza stronę internetową lub kiedy masz kontakt z nami osobiście. Nie będziemy zbierać żadnych danych osobowych bez Twojej zgody. Uważamy, że Twoja zgoda jest udzielana po wypełnieniu pól niezbędnych do ułatwienia transakcji za pośrednictwem tej witryny.
Jak wykorzystujemy Twoje dane osobowe
Zazwyczaj zbieramy Twoje dane osobowe w następujących celach:
1. Aby ułatwić Ci dostęp do naszej strony internetowej, produktów i usług
2. Aby dostarczyć produkty, które zamówiłeś od nas
3. Zapewniam informacje o naszych produktach i usługach
4. Aby zasięgnąć opinii o naszych produktach, usługach, marketingu i stronie internetowej.
Niektóre zebrane przez nas informacje osobowe są niezbędne, aby móc dokładnie określić, kto korzysta z tej usługi. Inne gromadzone przez nas informacje osobiste pomagają nam rozwinąć profil, który korzysta z naszych usług i ich zainteresowań. Pomaga nam w oferowaniu produktów dostosowanych do potrzeb użytkowników tej strony.
Ujawnienie danych osobowych osobom trzecim
Możemy ujawnić Twoje dane osobowe osobom trzecim w celu, w jakim zostały one zebrane lub dla podobnych celów, na przykład w celu dokonania transakcji w Twoim imieniu lub dostarczenia zakupionego produktu. Angażujemy zleceniodawców do świadczenia usług dla nas, które obejmują kontrahenta zajmującego się posiadanymi przez nas informacjami osobistymi. Na przykład obecnie angażujemy zleceniodawców do:
1. Dostarcz produkty zakupione z tej strony internetowej
2. Udostępnianie elektronicznych usług transferu środków, przetwarzanie kont kart kredytowych i powiązanych usług
Bezpieczeństwo Twoich danych osobowych
Będziemy bezpiecznie przechowywać Twoje dane osobowe, a my nie będziemy handlować, wynajmować lub sprzedawać. Postaramy się podjąć wszelkie uzasadnione kroki, aby zachować wszelkie informacje, które posiadamy. Dane osobowe mogą być przechowywane zarówno elektronicznie, jak w naszym systemie komputerowym. Zapory, hasła, oprogramowanie antywirusowe i filtry e-mail chronią całą naszą elektroniczną informację.
Zmiany w tym oświadczeniu o ochronie danych osobowych
Możemy zmienić niniejszą Politykę Prywatności zgodnie z naszymi wymaganiami biznesowymi lub prawem. Wszelkie zmiany w niniejszej Polityce prywatności zostaną zaktualizowane w naszej witrynie, więc proszę odwiedzać tę stronę regularnie, aby mieć pewność, że posiadasz najnowszą politykę prywatności.
Rozwiązanie problemów
Jeśli masz jakieś pytania dotyczące sposobu zbierania lub wykorzystywania Twoich danych osobowych, skontaktuj się z nami. Odpowiadamy na Twoje zapytanie lub skargę najszybciej.